Yutulabilir Mide Balonu

(Elipse) Yutulabilir Mide Balonu Uygulaması İle Yepyeni Bir Zayıflama Yöntemine Merhaba Deyin.

Elipse Yutulabilir Mide Balonu İle Çığır Açan Bir Deneyime Hazırmısınız? Yutulabilir Mide Balonu İstanbul’da Uzmanlar Eşliğinde Sizi Sağlıklı Bir Değişime Hazırlıyor.

Yutulabilir Mide Balonu Nedir? Keşfedelim

Yutulabilir Mide Balonu 

Klasik mide balonu tedavisine göre daha hızlı ve herhangi bir endoskopik işlem gerektirmeyen son yılların popüler bir tedavi yöntemidir. Cerrahi müdahale olmaksızın kısa sürede kilo verme düşünceniz varsa yenilikçi bir çözüm arayışı içindeyseniz bu uygulama tam size göre.

Normal mide balonu tedavisinde olduğu gibi temel amacı; midede yer kaplayan bir hacim olması ve tokluk hissi ile kilo verme. En belirgin farkı ise; bir kapsül (hap) şeklinde yutulması ve 15-20 dk içinde tedavinin sonlandırılmasıdır. Obezite Tedavilerine alternatif olarak geliştirilen Yutulabilir Mide Balonu daha basit ve güvenlidir.

Tercih Nedenleri

Yutulabilir mide balonu uygulaması çığır açan, kanıtlanmış bir kilo kaybı tedavisidir. Uygulanması ve kullanımı kolay olduğu için tercih edilir. Herhangi bir anestezi, endoskopi veya cerrahi işlem gerektirmez. 20 dk gibi kısa bir sürede doktor gözetiminde balon mideye yerleştirilir ve zayıflama süreci başlar.

Tedavinin Detayları

Elipse Balon bitkisel bazlı sönük küçük bir materyaledir. Mideye yerleştirilmesi sönük şekilde kateter kullanılarak doktor eşliğinde yapılır. Mideye yerleştirldikten sonra balonun içine sıvı eklenerek doldurulur. Başlangıçta ve bitişte röntgenler ile balonun ve midenin durumu gözlemlenir. Son olarak kateter çıkarılır ve hasta rutin yaşamına devam eder.

Ortalama 16 hafta (4 ay) sonunda yaklaşık 10-15 kilo kaybı hedeflenir ve hasta fazla kilolarından ağrısız ve kolay bir şekilde kurtulmuş olur. Yutulabilir Balon Sistemi, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenize ve uzun vadede kiloları uzak tutmanıza yardımcı olacaktır.

Gastrik Balonları Tanıyalım

Kısa ve uzun vadede sürdürülebilir kilo kaybı sağlamak için yaygın olarak kullanılan bu esnek zayıflama balonları sayesinde klasik egzersizler ve diyete göre daha hızlı kilo vermeniz sağlanır. Gastrik balonlar mideye içerde ayrı bir hacim kazandırarak doyumu artırır ve gıda geçişlerini yavaşlatır. Aslında bir nevi mideyi kandırarak açlık hissini perdeler ve tokluk hissi yaratır.

Yutulabilir Mide Balonu diğer mide balonu tedavisine göre daha küçük ve HAP Şeklindedir.

Kapsamlı Kilo Verme Tedavisi

Yutulan Mide Balonları kilo verme amacıyla denediğiniz tüm programlardan daha farklı ve devamlı gelişen bir sürece sahiptir. Sonuç odaklı çalışıldığı için profesyonel olarak belirlenen diyet ve egzersiz programı ile birlikte tedaviye başlanıldığında başarı oranı diğer yöntemlere göre 2 kat daha fazladır.

Yaşam tarzınızı değiştirin ve fazla kilolarınızdan kurtulun!

Yutulabilir Mide Balonu İstanbul

Sağlığınızla ilgili her işlemde uzman ve deneyimli sağlık kuruluşları ve deneyimli doktorları tercih ediniz!

Biomy Health, obezite tedavi merkezi istanbul’da obezite tedavileri uygulayan profesyonel bir sağlık danışmanlık şirketidir. Sağlığınız bizim için değerli, bu yüzden en yeni-modern teknolojileri tedavi yöntemlerimize entegre ediyor ve başarılı bir biçimde uyguluyoruz.

Genel cerrahi uzmanı, değerli Prof. Dr. Cemalettin CAMCI hocamız ve uzman ekibi ile bu ileri teknoloji ürünü olan Yutulabilir Mide Balonu Tedavisi ve Uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Kilo vermede yeni bir yaklaşım.

Uzmanlarımız sizi bekliyor, merak ettiğiniz tüm soruları cevaplamaya hazırız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, blog yazılarımızda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Biomy Health, Yutulabilir Mide Balonu Uygulaması İle İstanbul’da Obezite Tedavi Merkezi Arayışınıza Kesin Çözüm Sunuyor. Hizmet ve Kalite Anlayışımızı Keşfetmek İçin Merkezimize Davetlisiniz.

  • Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi
  • Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mah. E5 Yanyol Cad. Bakırköy, Nef 22 A Blok Kat:5 No:78 İstanbul / Türkiye
  • +90 212 843 84 78
  • +90 212 843 84 78
  • info[@]biomyhealth.com
2024©copyright tbn web