VIP Hizmetler

VIP Obezite Hizmetleri Biomy Health İstanbul Obezite Merkezimizde.

Biomy Health Obezite Tedavi Merkezini tercih eden misafirlerimize kişiye özel olarak sunduğumuz VIP Obezite Tedavi Hizmetlerimiz, 5 yıldızlı lüks konaklama, VIP araçlar ve Eğitimli Şoförler ile ulaşım, İsteğe bağlı İstanbul Turu, yanınızda getireceğiniz bir yakınınıza ücretsiz konaklama imkanı ile siz değerli misafirlerimizi tedavi süreci boyunca özel hissettirmek için gereken tüm hazırlıklarımızı sizler için yaptık.

VIP Obezite Hizmetlerimiz

 • Havalimanına geldiğinizde sizin dilinizi konuşan ekibimiz sizleri güler yüzlü bir şekilde karşılayacaktır.
 • Sizi ve refakatçilerinizi konfor içinde lüks otelinize götürecek lüks araçlarımız sizin için hazır beklemektedir.
 • Ameliyat öncesi ve sonrasında sizi ve misafirinizi rahat ettirmek adına kalitesini tüm dünyanın kabul ettiği 5 yıldızlı otellerde odalarınız hazır olacaktır.
 • Konaklamalarınız da siz ve değerli misafirleriniz için sınırsız kahvaltı hizmeti verilmektedir.
 • Tüm tedavi ve ulaşım sürecinde sizin dilinizi profesyonel olarak konuşan ekibimiz sizi kendi evinizde hissettirmek için çalışmaktadır.
 • Bulunduğunuz her ortamda ihtiyacınız doğrultusunda sınırsız internet hizmeti sağlanacaktır.
 • Operasyon sonrasında siz değerli misafirlerimizi havalimanına kadar tüm süreçlerimizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.
 • Ameliyatınız tamamlanıp ülkenize gittikten sonra sürekli ulaşılabilir ekibimiz sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Ameliyat sonrası sağlık danışmanlarımız sizlerin soruları ve sorunlarınız için hizmetinizdedir.

(Obezite) Operasyon Sürecimiz

Havalimanından sizin dilinizi konuşan ulaşım ekibimiz ve sizinle iletişimde olan çağrı merkezi çalışanımız karşılamayı yapacaktır. Sonrasında Obezite ameliyatının yapılacağı A Sınıfı hastanemize getirileceksiniz. Hastanede yatış süreciniz yatış biriminde değil direkt olarak kalacağınız odada yapılacaktır. Sizin ve tıbbi personellerimizin sağlığı açısından ameliyat öncesi tüm testler hastanede yapılacaktır. Test sonuçlarının tamamlanması ile birlikte ameliyata engel teşkil edecek bir durum yok ise midenizin tamamının kontrol edileceği endoskopi işlemi yapılacak ve yaklaşık olarak uyanma ve uyandırılma süreci dahil 3-4 saat olan ameliyata gireceksiniz. Ameliyat sonrası süreçte ağrı problemi yaşamamanız amacı ile gerekli önlemler alınacaktır.

Hastanede kontrol amaçlı olarak 3 gece 4 gün kalmanız gerekecektir. Bu süre içerisinde ameliyatın başarılı geçtiğini teyit amaçlı olarak testler yapılmaya devam edecektir. Ameliyattan sonraki 4. Gün hastaneden taburcu olacak ve yine sizin dilinizi konuşan profesyonel ulaşım ekibimiz ile lüks otelinize gideceksiniz. Otelde kaldığınız süre boyunca her an ulaşabileceğiniz koordinasyon ekibimiz sizinle iletişimde olacaktır.

2 gün otelde kaldıktan sonra havalimanına transfer işleminiz gerçekleştirilecek ve ülkenize sağlıklı bir şekilde gitmeniz sağlanacaktır. Yapılan işlem hakkında ayrıntılı raporlar İngilizce dilinde sizlere sunulacaktır. Obezite merkezimizde ameliyat öncesi ve sonrasında ulaşılabilir ekibimiz sizlere en iyi hizmeti vereceklerini garanti eder.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Daha fazlası için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Biomy Health, Obezite Cerrahisi ve Tedavileri Merkezi İstanbul

 • Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi
 • Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mah. E5 Yanyol Cad. Bakırköy, Nef 22 A Blok Kat:5 No:78 İstanbul / Türkiye
 • +90 212 843 84 78
 • +90 212 843 84 78
 • info[@]biomyhealth.com
2023©copyright tbn web