TR
Kliniklerimiz

İstanbul'da Tercih Ettiğimiz Obezite Klinikleri/Hastaneler VIP Donanım ve Yüksek Standartlara Sahiptir.

Biomy Health Obezite Tedavileri Merkezi olarak sizlerin operasyon olacağınız hastaneleri özenle seçmekteyiz. Alanında en iyilerden biri olan hastanelerimiz JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tedavi hizmetleri verebilen üst düzey teknik ekipmanlara sahip hastaneler olmaktadır.

Bu doğrultuda baştan sonra doğru ve tam tedavi verebileceğimiz donanıma sahip hastaneler sizler için özel olarak planlanmıştır. Hastanede konaklayacağınız süre boyunca size ve refakatçinize ayrı yataklar tahsis edilecektir.

Obezite Tedavilerinde JCI Standartları 

Kalite iyileştirme ve hasta güvenliği yaklaşımını güçlendirmek için Joint Commission International (JCI) akreditasyon standartları ile Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartlarını (SKS) kullanmaktadır. JCI, sağlık hizmetlerinde kalite standartlarını belirleyen ve denetleyen, bağımsız bir uluslararası akreditasyon kuruluşudur. Hizmet verdiğimiz hastaneler, JCI akreditasyon standartlarıyla uyumludur.

Obezite Kliniği İstanbul

Biomy Health İle Yüksek Standartlara Sahip İstanbul'da VIP Obezite Kliniklerinde Başarılı Bir Operasyon Sürecine Sahip Olabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Uzmanlarımızla İletişime Geçebilirsiniz.

  • Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi, Keskinkalem Sok, Hiç Apt. No:27/8, Kat:3 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • +90 212 709 85 45
  • +90 212 343 13 10
  • info[at]biomyhealth.com
Biomy Health bir İST Cerrahi Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Markasıdır.
2021©copyright tbn web