TR

Neden Biz?

Neden Biomy Health? Obezite Tedavi Merkezleri İstanbul

İstanbul'da Hizmet Veren Obezite Tedavi Merkezi Biomy Health

Obezite Tedavileri; Modern Teknolojiler günümüz sağlık endüstrisi devamlı gelişen ve hızla büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu gelişmeler neticesinde farklı tip hastalık veya tedaviler içinde her geçen yeni buluşlar ve teknikler geliştirilmektedir. Özellikle Obezite Cerrahisi ve yeni tip kilo verme yöntemlerinde çığır açacak yenilikler ve gelişmeler yaşanmaktadır.

Biomy Health, tüm Dünyada modern teknolojinin gerekleri olan tüm yenilikleri profesyonel ekibi ile takip ederek en yeni ve etkili obezite tedavileri seçeneklerini hastaları ile buluşturur. Bu sayede yurt içi ve özellikle yurt dışı hasta potansiyelini artırmak için %100 hasta memnuniyeti anlayışı ile Türkiye'nin Sağlık Turizmi alanında en iyi şekilde temsil edilmesi için özenli çalışmalar yapıyor ve uyguluyoruz.

Doğru Tanı Doğru Tedavi

Tüm hastalarımız için tedaviye başlamadan önce doğru tanı ile süreci başlatmaktır. Belirlenecek yol haritasına göre tedavinin başarılı olması ve etkin bir şekilde sürecin sonlandırılması gerekir.

Biomy Health, yaklaşık 20 yıldır yürüttüğü her operasyonda hasta ile iletişimde kusursuzluk anlayışını benimsemiştir. Sadece hazırlık sürecinde hastalarımız ile uzun geçen mesailerimiz oluyor. Önemli olan taleplerin tıp literatürüne uygun ve sonuçlarının size faydalı olması. Bu sebeple tüm süreçleri uzman ekibimiz ile birlikte yürütmenizi sağlıyoruz. Dinamik ekibimiz 7/24 sizlere destek verebilecek şekilde düzenli eğitimler almaktadır.

Operasyon Sonrası Destek

Her hasta ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirilerek yeni hayatında başarılı olması için en üst seviyede bilinçlendirilir. İlkemiz %100 hasta memnuniyetidir. Sayısız referanslarımız sayesinde hastalarımız kendi ülkelerindeki diğer hastalar ile iletişim kurarak Biomy Health ile ilgili fikir alabilirler.

Operasyon için bizi tercih edecek tüm hastalarımız ameliyat sonrası ağrılarını en aza indirmek için uzman fizyoterapist eşliğinde egzersizler yaptırılacaktır. Ayrıca yeni yaşantınızda size özel fiziksel aktivite planlaması da yine deneyimli fizyoterapistimiz tarafından yapılacaktır.

Son olarak sürekli iletişimde olabileceğiniz Uzman Diyetisyenimiz ile de sağlıklı kilo vermeniz sağlanarak ameliyat sonrası sarkmaları en aza indirilecektir.

Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi İstanbul

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren obezite tedavisi sonrası alanlarında uzman obezite doktorları eşliğinde takip ve bakım hizmetleri ile yaşam kalitenizden ödün vermeden sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Şeffaf Fiyat Politikası

Hasta talep ve isteklerine göre belirlenen bu süreçte başarı ve verimlilik öncelikli olmak üzere maliyetler de dahil tüm detaylar hasta ile birlikte oluşturulur. Tedaviye başlamadan önce üzerinde durulan bu nokta önem arz etmektedir. Hasta ne ile karşı karşıya olduğunu, beklentilerini ve sonraki süreçte karşılaşılması muhtemel sürprizlerden de korunur.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi, Deneyimli Obezite Doktorları İle Avrupa Yakası Şişli, İstanbul-Türkiye’de.

2020©copyright tbn web