Neden Biz?

İstanbul’da Obezite Kliniği & Polikliniği, Obezite Merkezleri

Profesyonel Obezite Doktorları İle Keyifli Bir Obezite Tedavi Süreci Sizi Bekliyor.

Biomy Health, yeni tip kilo verme-zayıflama tedavilerinde tüm Dünyada etkili olarak kullanılan en yeni obezite tedavilerini hastaları ile buluşturan bir obezite kliniğidir. İstanbul merkezimizde alanlarında yetkin obezite doktorları ve sağlık çalışanlarından oluşan ekibi ile hizmet vermektedir. Obeziteden muzdarip sağlık sorunları yaşayan bireylerin verimli ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeleri için son teknolojik gelişmeler ile birlikte kullanılan modern obezite tedavi yöntemlerini sizlere sunuyor.

Yurt içi ve özellikle yurt dışı hasta potansiyelini artırmak adına  %100 memnuniyet anlayışı ile Türkiye'nin Sağlık Turizmi alanında en iyi şekilde temsil edilmesi için özenli çalışmalar yapıyor ve uyguluyoruz.

Obezite Doğru Tanı ve Doğru Tedavi Gerektirir

Tüm hastalarımız için tedaviye başlamadan önce doğru tanı ile süreç başlamaktadır. Belirlenecek yol haritasına göre tedavinin başarılı olması ve etkin bir şekilde sürecin sonlandırılması gerekir. Özellikle trend kilo verme (mide botoksu, yutulabilir mide balonu) yöntemlerinde kişiye özel olarak uygulanan tedavileri benimsiyoruz.

İstanbul Obezite Kliniği

Biomy Health, yaklaşık 20 yıldır yürüttüğü her operasyonda hasta ile iletişimde kusursuzluk anlayışını benimsemiştir. Sadece hazırlık sürecinde hastalarımız ile uzun geçen mesailerimiz oluyor. Önemli olan taleplerin tıp literatürüne uygun ve sonuçlarının size faydalı olması. Bu sebeple tüm süreçleri uzman ekibimiz ile birlikte yürütmenizi sağlıyoruz. Dinamik ekibimiz 7/24 sizlere destek verebilecek şekilde düzenli eğitimler almaktadır.

Operasyon & Ameliyat Sonrası Destek

Her hasta ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirilerek yeni hayatında başarılı olması için en üst seviyede bilinçlendirilir. İlkemiz %100 hasta memnuniyetidir. Sayısız referanslarımız sayesinde hastalarımız kendi ülkelerindeki diğer hastalar ile iletişim kurarak Biomy Health Obezite Polikliniği ile ilgili fikir alabilirler.

Operasyon için bizi tercih edecek tüm hastalarımız ameliyat sonrası ağrılarını en aza indirmek için uzman fizyoterapist eşliğinde egzersizler yaptırılacaktır. Ayrıca yeni yaşantınızda size özel fiziksel aktivite planlaması da yine deneyimli fizyoterapistimiz tarafından yapılacaktır.

Son olarak sürekli iletişimde olabileceğiniz Uzman Diyetisyenimiz ile de sağlıklı kilo vermeniz sağlanarak ameliyat sonrası sarkmaları en aza indirilecektir.

Şeffaf Fiyat Politikası

Hasta talep ve isteklerine göre belirlenen bu süreçte başarı ve verimlilik öncelikli olmak üzere maliyetler de dahil tüm detaylar hasta ile birlikte oluşturulur. Tedaviye başlamadan önce üzerinde durulan bu nokta önem arz etmektedir. Hasta ne ile karşı karşıya olduğunu, beklentilerini ve sonraki süreçte karşılaşılması muhtemel sürprizlerden de korunur. Bu sayede keyifli bir Obezite tedavi süreci sizi bekliyor olacaktır.

Farkımızı Gördünüz mü?

Biomy Health İle İstanbul’daki Obezite Klinikleri arasında Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren obezite tedavisi sonrasında uzman obezite doktorları eşliğinde takip ve bakım hizmetleri verilmektedir. Artık yaşam kalitenizden ödün vermeden ve daha kontrollü olarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biomy Health Obezite Merkezi, Deneyimli Obezite Doktorları İle İstanbul Türkiye’de. Ücretsiz Analiz İçin Merkezimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

  • Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi
  • Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mah. E5 Yanyol Cad. Bakırköy, Nef 22 A Blok Kat:5 No:78 İstanbul / Türkiye
  • +90 212 843 84 78
  • +90 212 843 84 78
  • info[@]biomyhealth.com
2023©copyright tbn web