TR

Kalite Anlayışımız

Obezite Cerrahisi ve Tedavilerinde Uyguladığımız Kalite Politikalarımız

Biomy Health'in Obezite Tedavilerindeki Kalite Anlayışını Keşfedin

Biomy Health,

Kuruluşunuzun amacına ve stratejik yönüne uyum sağlayan tüm sağlık hizmetleri gerekliliklerini kendi bünyesinde ve tedavi süreci boyunca hastalarına uygular. Şirketimizin kalite hedefleri için bir çerçeve sağlayan ve geçerli gereksinimleri görmemizi sağlayan bu etkenler kalite politikamızı oluşturur.

Bu yüzden Kalite Anlayışımız durağan değil aksine her zaman güncellenen dinamik bir yapıdadır. Hasta öngörüleri, yasal veya düzenleyici  kurumların talepleri markamızın hizmet verdiği tüm alanlarda sürekli iyileştirme ve yenilikçilik taahhüdünü içerir.

Özetleyecek olursak Kalite Anlayışımız;

  • Hizmet talebinde bulunan tüm muhatapların gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan ve hatta bazı durumlarda kalite olarak aşan standartlarını sunmak.
  • Her düzeyde en iyi önleyici uygulamaların sistematik araştırmasını ve kullanımını sağlamak, geliştirmek.
  • Alanlarında uzman hekim, sağlık çalışanları ve profesyonel sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde olmak.
  • Modern ve en yeni teknolojileri kullanarak tedavi süreçlerine iyi tanımlanmış ölçümlere, en iyi uygulamalara erişerek pozitif katkılar sağlamak.
  • Yönetim ve personel çalışmalarını, sürekli gözden geçirme yoluyla iyileştiren sürdürülebilir eşsiz bir altyapıya sahip olmak.
  • Yükselen tüm sağlık trendleri ni uygulama noktasında marjinal hedeflere sahip olmak ve uygulama noktasında tüm iştirakler ile beraber hareket etmek.

 

 Bizi daha yakından tanımak ister misiniz? Uzmanlarımız sorularınıza cevap vermek için sizi bekliyor. 

Biomy Health, Obezite Tedavisi Merkezi İstanbul Avrupa Yakası Şişli'de.

2020©copyright tbn web