Hakkımızda

Obezite Tedavi Merkezi İstanbul, Uzman Obezite Doktorları

Modern Obezite Tedavilerinde İleri Teknolojiler ve Uzman Obezite Doktorları İle Bugün Başlayın.

Biomy Health, modern sağlık endüstrisi hizmetleri kapsamında bireylerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için eğitimli ve alanlarında yetkin profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu Obezite Tedavi Merkezidir. İstanbul’da hizmet veren merkezimiz; obezite tedavilerine ihtiyaç duyan hastalar için; önleyici, iyileştirici ve palyatif (yaşam kalitesini artırıcı) bakım olanaklarını en gelişmiş ve yüksek teknolojiler ile sunar.

Biomy Health Obezite Merkezi

Sağlık profesyonellerinin Türkiye’de 20 yıla aşkın tecrübesi ile yürütmüş olduğu zayıflama tedavilerinde yüzlerce endoskopik uygulama ve bariatrik cerrahi işlemini başarı ile gerçekleştirmiş, hastaları tarafından da obezite hizmetleri sunum kalitesi olarak tam not almıştır.

Ülkemizden ve Dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlere profesyonel obezite tedavileri sunmaya devam eden Şirketimiz: modern kilo verme-zayıflama çözümlerini hastalarına erken teşhis ve yaşam kalitesini artırıcı, kusursuz değerlendirme yoluyla önleme/iyileştirme yaklaşımı ile sunmaya özen gösterir.

Gelişen obezite tedavi trendlerini yakından takip ederek aşağıdaki hizmetlere erişiminizi sağlıyoruz;

Profesyonel Ellerde Kusursuz Ameliyatlar

Sağlık profesyonellerimiz alanlarında 20 yıl ve üzeri tecrübeye sahip Uluslararası akreditasyonlu ve sayısız referansa sahip olan Uzman Obezite Doktorları ve Sağlık Çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Operasyonlarda tercih ettiğimiz Hastaneler, Klinikler ve Poliklinikler Avrupa Birliği ve Sağlık Bakanlığı standartlarında VIP hizmet vermektedirler.

Modern ve Güncel Altyapı İle Başarılı Sonuçlar

En yeni ve modern teknoloji kullanımı ile: cerrahi malzemeler, tıbbi cihazlar ve ilaçlar hastalarımıza özenle sunulmaktadır. Obezite Merkezimiz, tüm ameliyatlarında dünyanın en güvenli markaları olan Covidien ve Ethicon ürünlerini tercih etmektedir.

Ayrıca, Biomy Health Türkiye'de ve tüm Dünyada değişen sağlık politikalarını ve sağlık sigortası sistemlerini uzman ekibi ile anlık olarak takip etmektedir.

Bu sayede;

  • Sağlık hizmetlerimize erişiminiz de sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz.
  • Anında, hızlı ve ihtiyaçlara göre çözümler üretiyoruz.
  • Tüm sorulara cevap veren teşvik edici ve akıllı teknolojik altyapılar kullanıyoruz.
  • Ülke fark etmeksizin dilinizi konuşan uzmanlarımızla süreci profesyonel olarak yönetiyoruz.

Daha fazlası var mı?

Talepkar olun, karar verin ve bugun başlayın! Bizim için özelsiniz.

Biomy Health, tüm dünyada geçerli olan kişiye özel tedavi yaklaşımını benimsemektedir. Bu bağlamda standart uygulamanın dışında sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek esnekliğe sahip bir organizasyon sizi bekliyor.

Daha fazla bilgi için uzmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi Uzman Obezite Doktorları İle Avrupa Yakası Şişli, İstanbul'da.

  • Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi
  • Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mah. E5 Yanyol Cad. Bakırköy, Nef 22 A Blok Kat:5 No:78 İstanbul / Türkiye
  • +90 212 843 84 78
  • +90 212 843 84 78
  • info[@]biomyhealth.com
2024©copyright tbn web