TR

Hakkımızda

Biomy Health, Obezite Tedavileri Uygulama Merkezi İstanbul

Profesyonel Obezite Tedavileri Uygulama Merkezi İstanbul

Biomy Health, modern sağlık endüstrisi hizmetleri kapsamında bireylerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için eğitimli ve alanlarında yetkin profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu bir Obezite Tedavi Merkezidir. Sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan hastalar için önleyici, iyileştirici ve palyatif (yaşam kalitesini artırıcı) bakım olanaklarını en gelişmiş ve modern teknolojiler ile sunar.

Biomy Health, sağlık profesyonellerinin 20 yıla aşkın tecrübesi ile yürütmüş olduğu yüzlerce endoskopik uygulama ve bariatrik cerrahi işlemini başarı ile gerçekleştirmiş, hastaları tarafından da sağlık hizmetleri sunum kalitesi olarak tam not almıştır.

Ülkemizden ve Dünyanın farklı ülkelerinden gelen misafirlerimize profesyonel obezite tedavileri sunmaya devam ediyoruz. Modern sağlık hizmetleri alanında erken teşhis,  yaşam kalitesini yükselterek ve kusursuz değerlendirme yoluyla hastalıkları önleme/iyileştirme yaklaşımı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gelişen sağlık ve tedavi trendlerini yakından takip ederek aşağıdaki hizmetlere erişiminizi sağlamaktayız.

Obezite Tedavilerimiz;

Profesyonel Ellerde Kusursuz Ameliyatlar

Sağlık profesyonellerimiz alanlarında 20 yıl ve üzeri tecrübeye sahip Uluslararası akreditasyonlu ve sayısız referansa sahip olan uzman Obezite Doktorları ve sağlık çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Operasyonlarda tercih ettiğimiz hastane ve klinikler halihazırda AB standartlarında hizmet vermektedirler.

Modern ve Güncel Altyapı İle Başarılı Sonuçlar

En yeni ve modern teknoloji kullanımı ile cerrahi malzeme, tıbbi cihazlar ve ilaçlar hastalarımıza sunulmaktadır. Biomy Health, tüm ameliyatlarında dünyanın en güvenli markaları olan Covidien ve Ethicon ürünlerini tercih etmektedir.

Biomy Health Türkiye'de ve tüm Dünyada değişen sağlık politikalarını ve sağlık sigortası sistemlerini uzman ekibi ile anlık olarak takip etmektedir.

Bu sayede;

  • Sağlık hizmetlerimize erişiminiz de sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz.
  • Anında, hızlı ve ihtiyaçlara göre çözümler üretiyoruz.
  • Tüm sorulara cevap veren teşvik edici ve akıllı teknolojik altyapılar kullanıyoruz.
  • Ülke fark etmeksizin dilinizi konuşan uzmanlarımızla süreci profesyonel olarak yönetiyoruz.

Daha fazlası var mı?

Talepkar olun! Bizim için özelsiniz.

Biomy Health, tüm dünyada geçerli olan kişiye özel tedavi yaklaşımını benimsemektedir. Bu bağlamda standart uygulamanın dışında sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek esnekliğe sahip bir organizasyon sizi bekliyor.

Uzmanlarımız ile iletişime geçmek için çekinmeyin.

Biomy Health, Obezite Tedavi Merkezi, Uzman Obezite Doktorları İle Avrupa Yakası Şişli, İstanbul-Türkiye’de.


2020©copyright tbn web